Gözle görünmeyen varlıklar, bizi nasıl etkiler?


Hayatın bilinmeyenleri hayatımıza yön verebilir mi? Bir rüya insanın hayatını ne kadar etkileyebilir; Hayatının gidişatını değiştirebilir mi? İnsanlar uyanıkken fizik ilmiyle açıklanamayan bir takım varlıklar görebilir mi? Peki bu varlıklar insana bir mesaj iletiyor olabilir mi? Yüce Yaratıcının Dünyada görevlendirdiği, istediği zaman görünmezlik özelliğini kullanabilen varlıklar var mıdır? Bu varlıklar ne şekilde ortaya çıkar ve insanlara ne için görünür? Çok uzak mesafelerdeki insanlar birbirleriyle telefon, telgraf, internet ve benzeri hiç bir teknolojik cihaz kullanmadan sadece beyin dalgaları ile haberleşebilir ve diğerine mesaj iletebilir mi?

Bu ve benzeri pek çok bilinmezleri konu alan “Yaradanı küçük düşünme yanılgısı” kitabı yazarı Ayten Bintepe Albay ile bir söyleşi gerçekleştirdik. Kitabını kaleme almaya 70 yaşın üzerinde başlayan Yazar Ayten Bintepe Albay aynı zamanda sanatçı yönü ağır basan bir ressam… Yaşı ve yaşadıkları ile adeta Türkiye Cumhuriyeti tarihine ışık tutan bir kültürel birikime sahip yazarın, psişik deneyimleri seven ve bu yönde arayış içinde olan keşif arzularının ve çabalarının meyvesi olarak “Yaradanı küçük düşünme yanılgısı” kitabı ortaya çıktı.

Yukarıda geçen ve insanların yüzyıllardır merakını celbeden hayatın bilinmezlerine, hayatın görünmezlerine dair araştırma ve deneyimlerini konu alan “Yaradanı küçük düşünme yanılgısı” kitabı üzerine Yazar Ayten Bintepe Albay ile sohbet tadında geçen söyleşimizi videoda izleyebilirsiniz.

Kaynak : Hüsamettin Piraz / yukselentv.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.