Mineral değeri yüksek kaliteli su iç zirvede yaşa

İçtiğimiz su kalitesi ile tüm hayatımızı etkileyebilir. Yüksek kalitede bir su, yani oksijeni bol negatif iyonu bol bir su vücudumuzun daha sağlıklı olmasını sağlayabilir. Yer altından çıkan sular, depolama ve ozonlama işlemleri sırasında değerini kaybedebilmektedir. Mineral değeri yüksek kaliteli su iç zirvede yaşa.

Kaliteli su olarak bildiğimiz; “Alkali su” ve önemini yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz. Kaliteli su – Alkali Su üreten ilginç ve kullanışlı su kabı ALKALARK ilginç özellikleriyle dikkatinizi çekebilir.

Su içmek vücudumuz açısından, gerçekten çok önemlidir. Su içmenin, ne kadar önemli olduğunu anlatmak için, bir örnek vermek gerekirse:

Su içmek şifa kaynağı sözünün ne kadar önemli ve geçerli bir söz olduğu görülecektir.

– Vücut su kıtlığı çekerse ve kandaki suyu kullanırsa, YÜKSEK TANSİYON hastalığına yakalanırız.

– Vücut su kıtlığı çekerse ve omurlardaki suyu kullanırsa, BEL VE BOYUN FITIĞI hastalığına yakalanırız.

– Vücut su kıtlığı çekerse ve kemiklerdeki suyu kullanırsa, gut – atrit gibi romatizmal hastalıklara yakalanırız.

– Vücut su kıtlığı çekerse ve akciğerdeki suyu kullanırsa, ASTIM hastalığına yakalanırız.

– Vücut su kıtlığı çekerse ve pankreastaki suyu kullanırsa, ŞEKER hastalığına yakalanırız.

– Vücut su kıtlığı çekerse ve midedeki suyu kullanırsa, ÜLSER hastalığına yakalanırız.

Mineral değeri yüksek kaliteli su iç zirvede yaşa

Su içmek başlı başına vücudumuz ve sağlığımız açısından bu kadar önemlidir; bununla birlikte kaliteli su içmek, yani alkali su içmek çok daha önemlidir. Alkali su içmek sağlığımız ve bağışıklık sistemimiz açısından hayati öneme sahiptir.

İçtiğimiz suyun taşıdığı mineral değerleri, içerdiği oksijen, negatif anyon miktarı gibi özellikler, suyun kalitesini belirliyor. Kaliteli ve mineral değerleri yüksek su içmek sağlık ve zindelik açısından önemlidir; ayrıca güzellik ve kişisel bakım açısından da çok önemli etkilere sahiptir.

İçtiğimiz su nasıl olmalı? İçtiğimiz su hangi vitamin ve minerallere sahip olmalı? Sudaki negatif anyonların önemi nedir? Sudaki oksijen miktarı sağlık açısından önemi nedir? Alkali su ve insan sağlığı açısından önemi nedir?

Alkali su içmenin önemini ve alkali su içtiğimizde nasıl sağlıklı olacağımız konusunda bilgi almak için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
alıntı

kaynak :  Funda Gerçeker / hobitat.com

***

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir